fbpx

Każdy z nas w ciągu ostatniego roku doszedł do momentu, kiedy nie wie co ma ze sobą począć. Wielu rzeczy nie jesteśmy w stanie już robić, a to co możemy – już nam się znudziło. Ile przecież można siedzieć w domu? Idzie wiosna, a na dodatek wszystko jest zamknięte. Jak żyć?

Mam na to fantastyczne rozwiązanie.
Skoro idzie wiosna, to znaczy, że będzie ciepło. A skoro będzie ciepło, to znaczy, że warto trochę odświeżyć naszą szafę. I bynajmniej nie chodzi mi o jej umycie, czy wrzucenie naftaliny na mole. Mam w zanadrzu coś znacznie lepszego!

Aby ulżyć nam wszystkim w całej tej sytuacji, już 26 kwietnia, rusza darmowy mini-kurs e-mail, pod tytułem „Sposób na lockdown: ulepsz swoje letnie buty metodą zero waste!”. 

Znudziły Ci się Twoje obecne buty?
Uważasz, że i tak nie ma sensu kupować nowych, bo przecież „i tak się nigdzie nie wychodzi”?

Dotarłaś już na koniec Internetu, a wszystkie Twoje ulubione seriale obejrzałaś po 2 razy?

Nie masz pomysłu co jeszcze mogłabyś ze sobą zrobić podczas kolejnego lockdownu?

Nigdy niczego nie uszyłaś? Nie przejmuj się, cały mini-kurs będzie zakończony video ze szkolenia, gdzie pokażę Ci jak ulepszyć swoje buty.

Ten mini-kurs będzie Idealny dla Ciebie!

Z tego mini-kursu dowiesz się, w jaki sposób możesz podrasować swoje letnie buty bez wychodzenia z domu, przy użyciu tego, co już w nim masz! Nie musisz kupować nowego obuwia na ten sezon. Zaskocz wszystkich i zostań Miss turnusu! 

Jeżeli podoba Ci się ten pomysł, już teraz zapisz się na listę chętnych: strona mini-kursu.

Podeślij link znajomym i rodzinie, zaproś ich do wspólnej zabawy! Mini-kurs jest całkowicie darmowy. Każdego dnia na Twój adres e-mail będą przychodziły materiały z instrukcjami, a ostatniego dnia, czyli w czwartek, 29.04, dostaniesz nagranie z warsztatów,  w których pokażę, jak łatwo i szybko odmienić swoje letnie buty. Dlatego już teraz wskakuj na stronę mini-kursu, aby się zapisać i uzyskać więcej informacji na ten temat.

Zapraszam do zapisów poniżej 🙂